Upravit stránku

O společnosti

 

Vinařský dům Dobrá nálada vznikl 1. dubna 2011 spojením skupiny sommeliérů a obchodníků s víny, kteří měli společnou vizi vybudovat společnost, která bude lidem přinášet pohodu, klid a dobrou náladu. Proto firma nese název toho nejdůležitějšího, co člověk hned po zdraví musí mít.

Snažíme se do Vašich obydlí přinášet vína, za kterými stojí práce malých rodinných vinařství, kde se dovednosti dědí z otce na syna a vína nesou osobitý charakter půdy, neúnavného slunce, které každý den vychází a zapadá nad vinicemi, a rukopis mozolnaté ruky vinařovy. Každá kapka vinařova potu se jako bobulka vinné révy odráží v prožitku našich vín.

Snažíme se na Vaše stoly přinášet edice vín, které jsou vyráběny přímo pro naši společnost. Každý měsíc se pro Vás snažíme v krajích blízkých i dalekých nalézt něco opravdu výjimečného, co Vám po těžkém pracovním dni a psychickém vyčerpání přinese do Vašeho příbytku dobrou náladu. Je naším cílem, aby orosená láhev, po které stékají kapičky vody, Vám připomínala krásné chvíle, které jste strávili s naším vínem. Skupina našich sommeliérů se snaží, tak jako přední designéři, nalézt pro každého z vás něco, so plně uchvátí Vaše chuťové pohárky. Naši sommeliéři neprodávají jenom vína, ale příběh našich vín.

Vína společnosti Dobrá nálada, a.s. můžete ochutnat, poslechnout si jejich příběh a sami se rozhodnout, zda je to to pravé, zda je to ten příběh, který musím mít, abych ho mohl vyprávět a prožít ho se svými přáteli u skleničky tohoto lahodného moku.

Snažíme se o to, abyste doma měli zásobu jedinečných vín a příběhů, aby bylo pouze na Vás vybrat si výjimečný okamžik, neobyčejné místo, nejbližší přátele a Vaše víno.

 

Pojďme spolu hledat pravdu v číši vína.

 

Tým Dobré Nálady